آزمون MBTI – تیپ نمای آنلاین

آزمون MBTI

بیش از آنچه از این ابزار به عنوان  یک پرسشنامه ی ساده تصور می شود، آزمون MBTI مورد اعتماد ترین و پرکاربرد ترین ابزار چند منظوره ی ارزیابی و توسعه ی فردی در جهان است که تا به حال به میلیون ها نفر از مردم سرتاسر جهان کمک کرده است تا یکدیگر را بهتر درک کنند و تعامل سازنده داشته باشند. MBTI در سطح دنیا، از خوشنامی و اعتبار بر انگیزاننده ای برخوردار است. استفاده موفقیت آمیز از این ابزار از بیش از ۷۰۰ سال پیش تا کنون، در سازمان هایی از تمام بخش های صنعت و خدمات، موید این مساله است. تعداد افرادی که در سراسر جهان از MBTI استفاده می کنند، سالانه بالغ بر سه میلیون نفر می شود. این افراد ضمن شگفت زدگی از عملکرد این ابزار، آن را با قابلیت فهم آسان، روشنگر و بینش دهنده در جهت تصمیم گیری و رفتارهای صحیح و محرک افکار درجهت رشد و پیشرفت در همه ی ابعاد زندگی توصیف کرده اند.
آزمون mbti ، ابزاری (آنلاین) برای :
  • تکمیل پرسشنامه mbti در برنامه های کانون ارزیابی و برنامه های توسعه فردی
می باشد. این تیپ نما مبتنی بر استاندارد CPP (تنها مرجع رسمی انتشار mbti در دنیا) و بر اساس تجربه های برگزاری بیش از ۵۵ کارگاه حضوری mbti برگزار شده توسط مثبت تو طراحی شده است.
آزمون چه مواردی را مشخص می کند و در چه زمینه هایی به شما کمک می کند؟
شایان ذکر است آزمون mbti جهت کمک به افرادی که به دلایل مختلف توانایی حضور در برنامه ها و کارگاه های حضوری MBTI را ندارند طراحی شده است و هرگز جایگزین برنامه ها و کارگاه های حضوری mbti نمی باشد.
.
مراحل برگزاری آزمون mbti :
 آزمون MBTI  آزمون MBTI  آزمون MBTI
۱-تکمیل پرسشنامه mbti
۲-یادگیری و تایید
۳-دریافت بازخورد
ابتدا پرسشنامه آنلاین mbti را تکمیل نمایید. این پرسشنامه، پرسشنامه استاندارد منتشر شده توسط cpp می باشد.
از طریق اطلاع رسانی شده با مبانی نظریه mbti آشنا شوید و تیپ شخصیتی خود را تایید کنید.
نتایج دو مرحله قبل مورد بررسی قرار گرفته و بازخور لازم همراه با گزارش تفصیلی تیپ شخصیتی برای شما ارسال می گردد.

“از اینجا شروع کنید”